گیلان آینده:  معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان از دستگیری فردی که با سلاح سرد در خیابان مطهری و چهار راه میکائیل رشت برای مردم مزاحمت ایجاد کرده بود، خبر داد و گفت: این فرد دارای مشکل روحی و روانی است. سرهنگ محمدرضا جعفری خیرخواه  افزود: این فرد که دارای مشکلات روحی و روانی بوده، […]

..................... تاریخ انتشار:۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ......................

گیلان آینده:  معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان از دستگیری فردی که با سلاح سرد در خیابان مطهری و چهار راه میکائیل رشت برای مردم مزاحمت ایجاد کرده بود، خبر داد و گفت: این فرد دارای مشکل روحی و روانی است.

سرهنگ محمدرضا جعفری خیرخواه  افزود: این فرد که دارای مشکلات روحی و روانی بوده، شامگاه یکشنبه گذشته با سلاح سرد برای شماری از شهروندان مزاحمت ایجاد کرده بود که پلیس بلافاصله پس از اطلاع از موضوع، در محل حاضر شد.
وی ادامه داد: بی توجهی فرد مزاحم به فرمان پلیس، موجب شلیک تیر هوایی شد و در نهایت، این فرد پس از درگیری و حمله به یکی از نیروهای پلیس و مجروح کردن او، دستگیر شد.
به گفته سرهنگ جعفری خیرخواه، در این ارتباط پرونده ای برای فرد مزاحم تشکیل و تحویل مراجع قضایی شده است.
به گزارش ایرنا، شامگاه یکشنبه گذشته فردی با سلاح سرد در خیابان مطهری و چهارراه میکائیل، به شماری از شهروندان و عوامل نیروی انتظامی حمله کرده و سبب ایجاد رعب و وحشت شده بود.

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)