گیلان آینده: سرپرست هیات نجات غریق آستارا گفت: اعضای این هیات تا پایان تعطیلات تابستانی به منظور حفظ جان شناگران در نوار ساحلی این شهرستان مستقر هستند و تاکنون ۲۶ نفر را از غرق شدن در دریا نجات داده اند. رامین بشرویه افزود: بیست و ششمین فرد نجات یافته از امواج خروشان دریا، قبل از […]

..................... تاریخ انتشار:۲۵ شهریور ۱۳۹۷ ......................

گیلان آینده: سرپرست هیات نجات غریق آستارا گفت: اعضای این هیات تا پایان تعطیلات تابستانی به منظور حفظ جان شناگران در نوار ساحلی این شهرستان مستقر هستند و تاکنون ۲۶ نفر را از غرق شدن در دریا نجات داده اند.

رامین بشرویه افزود: بیست و ششمین فرد نجات یافته از امواج خروشان دریا، قبل از ظهر دیروز (شنبه) در منطقه خطرآفرین پشت بازار ساحلی آستارا شنا می کرد و ناجیان غریق، او را با عکس العمل بموقع از خطر مرگ نجات دادند.
وی بیان کرد: ۴۰ ناجی غریق از ۱۳ خردادماه با کارت های درجه یک و دو مهارت فدراسیون نجات غریق و با چهار دستگاه جت اسکی، قایق موتوری و موتورسیکلت در سه طرح سالمسازی و ۱۲ منطقه خطرآفرین ساحل آستارا مستقر شده اند.
وی ادامه داد: در تابستان امسال ۲۱ نفر در طرح های سالمسازی دریا از غرق شدن نجات یافته و هشت نفر غرق شده اند.
بشرویه با اعلام ضرورت نصب تابلوهای هشدار در نقاط خطر آفرین، ساعت کار ناجیان را هشت تا ۲۰ اعلام و گردشگران را به شنا در طرح های سالمسازی و خودداری از ورود به مناطق خطرآفرین دریا توصیه کرد.
شهرستان مرزی بندر آستارا در غرب استان گیلان قرار دارد و در ۱۸ و نیم کیلومتر نوار ساحلی آن سه طرح سالمسازی فعال است.

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)