گیلان آینده: پرسپولیس نماینده شجاع ایران توانست به جمع ۴ تیم نهایی آسیا صعود کند. آن‌ها ۸۰ هزار هوادارشان را سرافراز کردند. بعد از شکست یک بر صفر قرمزها در نیمه اول شاید کم‌تر کسی باور داشت شاگردان برانکو می‌توانند این گونه برگردند اما سربازان جسور برانکو نشان دادند فوتبال ۹۰ دقیقه است. آن‌ها اگرچه تعدادشان […]

..................... تاریخ انتشار:۲۷ شهریور ۱۳۹۷ ......................

 گیلان آینده: پرسپولیس نماینده شجاع ایران توانست به جمع ۴ تیم نهایی آسیا صعود کند. آن‌ها ۸۰ هزار هوادارشان را سرافراز کردند.

بعد از شکست یک بر صفر قرمزها در نیمه اول شاید کم‌تر کسی باور داشت شاگردان برانکو می‌توانند این گونه برگردند اما سربازان جسور برانکو نشان دادند فوتبال ۹۰ دقیقه است. آن‌ها اگرچه تعدادشان خیلی کم بود، خیلی ارزان‌تر بودند و دست‌های برانکو برای تعویض هم خالی بود اما سیدجلال و گروهش با حمایت ۸۰ هزار عاشق روی سکوها ، بزرگ‌ترین بازگشت تاریخ‌شان در آسیا را رقم زدند و سزاوارانه به جمع ۴ تیم نهایی رسیدند.

بازی زیبای پرسپولیس و الدحیل اگرچه در نیمه اول به سود نماینده ایران نبود اما طوری پیش رفت که پایانش همانی باشد که رویایش را داشتیم. یک برد شیرین برای پرسپولیس. گل شانسی الدحیل در نیمه اول و توپی که به پای دفاع قرمزها خورد و بعد هم بوضیاف گلش کرد، قرار نبود باعث حذف تیم شجاع برانکو شود.

آن‌ها کوتاه نیامدند. در نیمه دوم جنگیدند. سیدجلال لیدر تیم بود تا این جماعت جلوی ۸۰ هزار نفر شرمنده نباشند. او حسابی خودش را کش آورد و در قبل از دقیقه ۶۰ بازی را مساوی کرد. ۱۰ دقیقه بعد یک فرار عالی از علی‌پور، دفاع‌های الدحیل را فلج کرد و پاسش را خودشان زدند توی گل. دقایقی بعد هم که منشا روی پاس عالی رفیق صمیمی‌اش بیرانوند معجزه کرد. تا قبل از دقیقه ۸۰ پرسپولیس کام بک ۸۰ هزار نفری را تکمیل کرد و صعود قطعی شد. داور اما خیال پایان بازی را نداشت. اول ۵ دقیقه وقت اضافه گرفت. ۸ دقیقه زمان را به طول انجامید و برانکو را هم اخراج کرد تا همه چیز برای پرسپولیس در بازی بعدی به هم بریزد.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)