گیلان آینده: استاندار گیلان گفت: صنعت نساجی گیلان از پویایی خوبی برخوردار است و باید حمایت های لازم از سرمایه گذاران این صنعت انجام شود. گزارش روابط عمومی استانداری گیلان  حاکیست؛ مصطفی سالاری روز چهارشنبه در دیدار با مدیر عامل بانک صنعت و معدن کشور به حمایت از سرمایه‌گذاران در راستای احیاء شرکت‌های غیرفعال در […]

..................... تاریخ انتشار:۰۵ مهر ۱۳۹۷ ......................

گیلان آینده: استاندار گیلان گفت: صنعت نساجی گیلان از پویایی خوبی برخوردار است و باید حمایت های لازم از سرمایه گذاران این صنعت انجام شود.

گزارش روابط عمومی استانداری گیلان  حاکیست؛ مصطفی سالاری روز چهارشنبه در دیدار با مدیر عامل بانک صنعت و معدن کشور به حمایت از سرمایه‌گذاران در راستای احیاء شرکت‌های غیرفعال در سطح استان اشاره کرد و گفت: در جهت افزایش تولید و اشتغال می توان از ظرفیت صنعت نساجی در گیلان بهره گرفت.
وی خاطرنشان کرد: زیرساخت‌های مناسبی در این حوزه در گیلان وجود دارد که باید تلاش کنیم از هر ظرفیتی برای احیاء این بخش استفاده شود.
مدیرعامل بانک صنعت و معدن کشور نیز در سخنانی؛ به ارائه طرح ایجاد پارک نساجی در استان گیلان اشاره و بیان کرد: با ایجاد این پارک مجموعه‌ای برای تولید، توزیع و عرضه محصولات نساجی فراهم می‌شود که باعث پویایی این بخش خواهد شد.
حسین مهری با اشاره به اینکه طرح توجیهی ارائه شده در حال بررسی است، گفت: با موافقت این طرح در کوتاه‌ترین زمان ممکن پارک نساجی در گیلان احداث می شود.

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)