گیلان آینده: فرشید سلمان پور ورزشکار ۵۴ ساله اهل بندرانزلی رکورد حمل قایق از دریا به ساحل را شکست. فرشید سلمان پور در اقدامی به مناسبت فرارسیدن هفته ناجا قایق گلف ۲ تنی دریابانی را به مسافت ۲ هزار و ۱۰۰ متر با شنا به ساحل کشاند. وی در حاشیه ثبت این رکورد جهانی به […]

..................... تاریخ انتشار:۱۲ مهر ۱۳۹۷ ......................

گیلان آینده: فرشید سلمان پور ورزشکار ۵۴ ساله اهل بندرانزلی رکورد حمل قایق از دریا به ساحل را شکست.

فرشید سلمان پور در اقدامی به مناسبت فرارسیدن هفته ناجا قایق گلف ۲ تنی دریابانی را به مسافت ۲ هزار و ۱۰۰ متر با شنا به ساحل کشاند.
وی در حاشیه ثبت این رکورد جهانی به خبرنگا ایرنا گفت: هدف از انجام این کار ثبت رکورد جدید در دنیا و افزایش رکورد قبلی خودم بود.
وی افزود:در ثبت رکورد امروز توانستم قایق گلف ۴۰۰ دریابانی به وزن ۲ تن را در مدت یک ساعت و ۲۸ دقیقه به مسافت ۲ هزار و ۱۰۰ متر از دریا به ساحل برسانم.
سلمان پو یادآور شد: سال ۸۹ نیز برای نخستین بار رکورد طی کردن مسافت ۳۰۰ کیلومتری چابکسر تا آستارا توسط تخته بادبانی (windsurf board)در مدت ۶ روز به نام خود ثبت کنم و سال ۹۰ نیز قایق یک تنی را به مسافت ۵ کیلومتر در مدت زمان ۲ ساعت و ۲۰ دقیقه حمل کردم .
این ورزشکار گیلانی خاطر نشان کرد:سال ۹۱ نیز توسط دستگاه شبیه ساز قایقرانی رشته رویینگ توانستم رکورد ۶۱ کیلومتر و ۱۱۸متر را بدون وقفه و در مدت زمان ۵ ساعت و ۲۵ دقیقه به ثبت جهانی برسانم و مستندات رکورد امروز نیز برای ثبت در کتاب رکوردهای جهان (گینس)ارسال می شود.

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)