گیلان آینده: یک جوان اهل رشت پس از تحمل ۱۲ سال زندان، در آستانه اعدام قرار گرفته و اینک برای نجات نیازمند پرداخت ۱۵۰ میلیون تومان دیه است. به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی به ایرنا ، برخی از هنرمندان استان با پیش زمینه کمک به آزادی اعدامیان با دلایل […]

..................... تاریخ انتشار:۲۵ مهر ۱۳۹۷ ......................

گیلان آینده: یک جوان اهل رشت پس از تحمل ۱۲ سال زندان، در آستانه اعدام قرار گرفته و اینک برای نجات نیازمند پرداخت ۱۵۰ میلیون تومان دیه است.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی به ایرنا ، برخی از هنرمندان استان با پیش زمینه کمک به آزادی اعدامیان با دلایل غیر عمد ، این بار نیز با هماهنگی قوه قضائیه از طریق فراخوان عمومی اقدام به این کار کرده اند.
در این درخواست آمده است: نیکوکارانی که قصد انجام کمک به رهایی این جوان را دارند می توانند با پرداخت مبالغ و وجوه هرچند اندک خود به شماره حساب ۰۳۵۷۹۵۱۷۳۰۰۰۸ بانک ملی که با دستور مقام قضایی افتتاح و تحت نظارت قوه قضائیه است، مقدمات آزادی وی را فراهم آورند.
در این روزها با به سر رسیدن زمان قانونی برای اجرای حکم قصاص ، با پادرمیانی خیران و یاری شعبه اجرای احکام کیفری رشت، اولیای دم در قبال دریافت دیه تمایل به رضایت داده و قصد چشم پوشی از گناه این جوان را دارند.
اینک تامین ۱۵۰ میلیون تومان مانعی بین مرگ و زندگی جوان یاد شده که امید می رود با کمک های هر چند اندک به زندگی باز گردد. هم اینک این جوان نادم که همه دوران طلایی زندگی اش را پشت میله های زندان سپری کرده، چشم به همت و مدد مردم و همشهریان عزیز دارد تا در روزهای باقیمانده از زندگی پدر و مادر سالخورده خود به کمک و دستگیری آنان بشتابد.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)