گیلان آینده: مدیر رسانه ای تیم فوتبال داماش گیلان گفت: داماش در دیداری حساس مقابل تیم آوالان کامیاران قرار می گیرد. میثم محبوب روز پنجشنبه در مصاحبه با ایرنا اظهار داشت: تیم های فوتبال داماش گیلان و آوالان کامیاران عصر فردا (جمعه چهارم آبان ماه) در هفته هشتم رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه […]

..................... تاریخ انتشار:۰۳ آبان ۱۳۹۷ ......................

گیلان آینده: مدیر رسانه ای تیم فوتبال داماش گیلان گفت: داماش در دیداری حساس مقابل تیم آوالان کامیاران قرار می گیرد.

میثم محبوب روز پنجشنبه در مصاحبه با ایرنا اظهار داشت: تیم های فوتبال داماش گیلان و آوالان کامیاران عصر فردا (جمعه چهارم آبان ماه) در هفته هشتم رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور، به مصاف هم خواهند رفت.
وی ادامه داد: این دیدار که به دلیل وضعیت دو تیم در جدول رده بندی از حساسیت ویژه ای برخوردار است، در ورزشگاه سردارجنگل رشت برگزار می شود و تیم داماش در این بازی میزبان است.
وی افزود: تیم های فوتبال داماش گیلان و آوالان کامیاران هم اینک با کسب ۱۰ امتیاز و به دلیل تفاضل گل، به ترتیب در رتبه های دوم و سوم جدول رده بندی گروه اول این مسابقات قرار دارند و تیم داماش با پیروزی در این دیدار حساس، علاوه به نزدیک شدن به صدر جدول ، فاصله خود را نیز با رقبایش افزایش می دهد.
به گفته محبوب ، همچنین با هماهنگی های انجام شده با مسئولان هیات فوتبال استان، تماشای این مسابقه برای طرفداران داماش رایگان است و امیدواریم که تماشاگران و هواداران از این بازی نیز استقبال خوبی داشته باشند.
تا پایان هفته هفتم رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور و در گروه اول ، تیم خوشه طلایی ساوه با کسب ۱۳ امتیاز از شش مسابقه صدرنشین است، تیم های داماش گیلان و آوالان کامیاران با کسب ۱۰ امتیاز از پنج مسابقه به ترتیب در مکان های دوم و سوم قرار دارند.
در رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور ، ۲۸ تیم در دو گروه به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند که در نهایت تیم های اول هر گروه و برنده تیم های دوم به رقابت های لیگ دسته اول کشور صعود می کنند.
استان گیلان سه نماینده در رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور دارد که تیم های فوتبال چوکا تالش و داماش گیلان در گروه اول و تیم شهرداری فومن نیز در گروه دوم این دوره از رقابت ها حضور دارند.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)