گیلان آینده: پیاده راه فرهنگی گیلان محل بروز فرهنگ و هنر شده و این بار گروهی از نقاشان گیلانی نقش هایشان را پیش چشمان هنر دوست همشهریانشان بر بوم ها خلق کردند.  در ‘پنجشنبه هنر ‘ پیاده راه فرهنگی رشت که تاکنون هنرمندان ساز بر دست ، موسیقی می نواختند و هنرمندان صنایع دستی رنگ […]

..................... تاریخ انتشار:۱۰ آبان ۱۳۹۷ ......................

گیلان آینده: پیاده راه فرهنگی گیلان محل بروز فرهنگ و هنر شده و این بار گروهی از نقاشان گیلانی نقش هایشان را پیش چشمان هنر دوست همشهریانشان بر بوم ها خلق کردند.

 در ‘پنجشنبه هنر ‘ پیاده راه فرهنگی رشت که تاکنون هنرمندان ساز بر دست ، موسیقی می نواختند و هنرمندان صنایع دستی رنگ و اصالت عرضه می کردند؛ ازین پس نقاشان بومهایشان را به پیاده راه آورده و نقش رنگ می زنند.
امیررضا وهابی سرپرست گروه هنرمندان جوان نقاش در پیاده راه فرهنگی رشت توضیح می دهد: این اقدام نمایش یک کارگاه عملی است تا علاقه مندان به هنر نقاشی را به سمت خود جذب کند.
وی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا می گوید: این مکان با حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رشت با هدف توسعه اقتصاد هنر به این گروه اختصاص یافته است.
وی اظهار کرد: همه هنرمندان در راستای بهره گیری اقتصاد از هنرشان نیازمند حمایت هستند؛ تبلیغ و جذب اسپانسرهای دولتی و خصوصی می تواند کمک های شایانی در این راه باشد.
وهابی افزود: در نمایشگاه یادشده که فعلا بنای آن بر ماندگاری است، فروش و سفارش آثار هنری، نقاشی روی لباس، سفال و چوب نیز پذیرفته می شود.
پیاده راه فرهنگی گیلان محل بروز فرهنگ و هنر شده و این بار گروهی از نقاشان گیلانی بناست در پنجشنبه هر هفته، نقش هایشان را پیش چشمان هنر دوست همشهریانشان بر بوم ها خلق کردند.ایرنا

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)