گیلان آینده: مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: با کمک هواداران برابر پارس جنوبی جم به برتری رسیدیم و اولین پیروزی خود را کسب کردیم. علیرضا امامی فر عصر جمعه در پایان دیدار تیم های فوتبال سپیدرود رشت و پارس جنوبی جم در مصاحبه مطبوعاتی در رشت اظهار داشت: خوشحالم که توانستیم در این دیدار […]

..................... تاریخ انتشار:۱۲ آبان ۱۳۹۷ ......................

گیلان آینده: مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: با کمک هواداران برابر پارس جنوبی جم به برتری رسیدیم و اولین پیروزی خود را کسب کردیم.

علیرضا امامی فر عصر جمعه در پایان دیدار تیم های فوتبال سپیدرود رشت و پارس جنوبی جم در مصاحبه مطبوعاتی در رشت اظهار داشت: خوشحالم که توانستیم در این دیدار سخت، سه امتیاز بازی را کسب کنیم چون نیاز مبرمی به پیروزی داشتیم.
وی ادامه داد: در جریان این دیدار، بازی را به نحوی پیش بردیم که تیم پارس جنوبی جم به بازی مستقیم روی بیاورد که خوشبختانه به اهداف خود رسیدیم و بازیکنان سپیدرود با تمام توان ظاهر شدند.
امامی فر افزود: در این بازی نیز گرچه یک گل به ثمر رساندیم اما موقعیت های مناسب و خوبی هم داشتیم تا تعداد گل های خود را افزایش دهیم اما متاسفانه نتوانستیم از این فرصت ها استفاده کنیم.
مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت با تصریح اینکه باید در گلزنی بیشتر دقت کنیم، گفت: بازیکنان ما در حال پیشرفت هستند و شرایط سخت را پشت سرگذاستیم و امیدواریم که در بازی های خارج از خانه نیز بتوانیم امتیاز و پیروزی کسب کنیم چون بازیکنان ما با تمام توان در زمین بازی حاضر می شوند.
تیم های فوتبال سپیدرود رشت و پارس جنوبی جم عصر جمعه در هفته یازدهم رقابت های فوتبال لیگ برتر کشور در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم سپیدرود با نتیجه یک بر صفر حریفش را شکست داد.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)