گیلان آینده: سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: بارندگی، وزش باد و افزایش ابر در استان از عصر فردا (دوشنبه) آغاز می شود. مازیار غلامی روز یکشنبه  بیان داشت: نقشه های هواشناسی نشان دهنده جوی به نسبت پایدار در منطقه است که بر این اساس طی ۳۶ ساعت آینده گاهی […]

..................... تاریخ انتشار:۱۳ آبان ۱۳۹۷ ......................

گیلان آینده: سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: بارندگی، وزش باد و افزایش ابر در استان از عصر فردا (دوشنبه) آغاز می شود.

مازیار غلامی روز یکشنبه  بیان داشت: نقشه های هواشناسی نشان دهنده جوی به نسبت پایدار در منطقه است که بر این اساس طی ۳۶ ساعت آینده گاهی کاهش ابر مورد انتظار است.
وی ادامه داد: از عصر فردا با نفوذ تدریجی سامانه سرد و بارشی، شرایط برای افزایش ابر، بارندگی و وزش باد (گاهی شدید / خیلی شدید) و کاهش دما تا روز چهارشنبه مهیاست.
غلامی آسمان امروز گیلان را کمی تا نیمه ابری، گاهی افزایش ابر عنوان و برای فردا نیز آسمان استان را کمی تا نیمه ابری، احتمال مه صبحگاهی، بتدریج افزایش ابر، اواخر وقت در بعضی نقاط بارندگی پیش بینی کرد.
وی خاطرنشان کرد: بیشترین میزان بارش باران در استان طی شبانه روز گذشته با ۳٫۵ میلیمتر مربوط به تالش و پس از آن بندرآستارا با ۳٫۲ میلیمتر بوده است.
سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشینه دمای استان طی شبانه روز گذشته را با ۱۹ درجه مربوط به انزلی و منجیل و کمینه دمای فردا را با سه درجه مربوط به ماسوله و دیلمان عنوان کرد.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)