گیلان آینده: رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا به دنبال عجز در انزوای اقتصادی ایران، به فضاسازی روانی برای ایجاد ناامیدی در کشور ما روی آورده و این رفتار عجولانه دشمن نیز محکوم به شکست است. ولی داداشی روز یکشنبه در حاشیه راهپیمایی ۱۳ آبان در آستارا افزود: خیلی از […]

..................... تاریخ انتشار:۱۳ آبان ۱۳۹۷ ......................

گیلان آینده: رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا به دنبال عجز در انزوای اقتصادی ایران، به فضاسازی روانی برای ایجاد ناامیدی در کشور ما روی آورده و این رفتار عجولانه دشمن نیز محکوم به شکست است.

ولی داداشی روز یکشنبه در حاشیه راهپیمایی ۱۳ آبان در آستارا افزود: خیلی از کشورهای جهان با آمریکا همراهی نمی کنند و کشور ما در میدان نبرد اقتصادی با آمریکا نیست بلکه این دشمن خبیث، با اعمال تحریم های ظالمانه و ناجوانمردانه، برای ایجاد جو روانی و یاس در ایران تلاش می کند.
وی ادامه داد: روحیه استکبار ستیزی ملت ایران، بسیار فراتر از باور آمریکاست و ایستادگی مردم در برابر تحریم ها، هجمه های اقتصادی و روانی دشمن را نیز خنثی می کند.
وی بیان کرد: در این شرایط که آمریکا با فشار تحریم برای ضربه به جمهوری اسلامی تلاش می کند، باید به بخش های اقتصادی کشورمان و فعالان آن، بیش از گذشته بها داده شود.
داداشی اظهار کرد: تولیدکنندگان، کارآفرینان، صادرکنندگان و تجار متعهد و موفق پیشروان مقابله با تحریم های دشمن هستند و باید دولت و مجلس شورای اسلامی در هر شرایطی از آنها استقبال و حمایت کنند.
نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: بی شک عزم و اراده راسخ ملت بزرگ ایران همچون ۴۰ سال تاریخ انقلاب اسلامی، توطئه های دشمن را خنثی خواهد کرد و آمریکا را برای همیشه در مقابل ایران بزرگ، خوار و زبون خواهد ساخت.
اتحادیه اروپا در اعتراض به خروج آمریکا از معاهده بین المللی برجام و اعمال مجدد تحریم ها علیه ایران، با فعال کردن قانونی برای حمایت از فعالیت شرکت های خود در ایران، اعلام کرد که برای تداوم تجارت شرکت های خارجی با ایران و ادامه فروش نفت ایران ساز و کاری ارائه می کند.
بسیاری از کشورهای اروپایی، آمریکا را در تحریم ایران تنها گذاشته اند و آمریکا نیز به منظور متضرر نشدن هم پیمانانش، تعدادی از کشورها را از تحریم علیه کشورمان معاف کرده و با تنگ شدن عرصه زورگویی شیطان بزرگ در جهان، راهی جز ایجاد جو روانی برای آن دشمن دیرینه باقی نمانده است.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)