یک واحد مرغداری در شهرستان لنگرود واقع در شرق استان گیلان به جرم آلودگی محیط زیست به مرجع قضایی معرفی شد. گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان حاکیست؛ مسئول یک واحد مرغداری در لنگرود به دلیل بی توجه به اخطاریه های صادره از سوی اداره حفاظت محیط زیست شهرستان به جرم آلودگی […]

..................... تاریخ انتشار:۱۴ آبان ۱۳۹۷ ......................

یک واحد مرغداری در شهرستان لنگرود واقع در شرق استان گیلان به جرم آلودگی محیط زیست به مرجع قضایی معرفی شد.

گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان حاکیست؛ مسئول یک واحد مرغداری در لنگرود به دلیل بی توجه به اخطاریه های صادره از سوی اداره حفاظت محیط زیست شهرستان به جرم آلودگی محیط زیست به واسطه عدم رعایت ملاحظات زیست محیطی به مرجع قضایی معرفی شد.
سید امین نجات رئیس اداره حفاظت محیط زیست لنگرود با بیان این مطلب تصریح کرد: واحدهای مستقر در شهرستان می بایست توجه کافی به ضوابط و ملاحظات زیست محیطی داشته باشند و با واحدهای آلوده کننده، وفق قوانین و مقررات برخورد می شود.
وی همچنین گفت: در برنامه ای مشترک و با همکاری فرمانداری، بخشداری مرکزی لنگرود ، دهیاری و شورای روستای لیلاکوه، سازمان های مردم نهاد و جمعی از اهالی روستای لیلاکوه، زباله های به جای مانده در این منطقه پاکسازی شد.
نجات هدف از برگزاری این برنامه ها را مشارکت دادن عموم مردم شهر و روستا در امر پاکسازی، نظافت عمومی و فرهنگ سازی در این زمینه عنوان کرد.
شهرستان لنگرود با سه بخش مرکزی، کومله و اتاقور در ۶۰ کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)