گیلان آینده: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان از سپیدپوش شدن محورهای اسالم – خلخال و پونل – خلخال در غرب استان خبر داد. محمدرضا نازک کار  افزود: بارش برف که از سحرگاه امروز در دو محور اسالم – خلخال و پونل – خلخال آغاز شده، موجب سپیدپوش شدن این محورها شده […]

..................... تاریخ انتشار:۱۵ آبان ۱۳۹۷ ......................

گیلان آینده: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان از سپیدپوش شدن محورهای اسالم – خلخال و پونل – خلخال در غرب استان خبر داد.

محمدرضا نازک کار  افزود: بارش برف که از سحرگاه امروز در دو محور اسالم – خلخال و پونل – خلخال آغاز شده، موجب سپیدپوش شدن این محورها شده است.
وی با بیان اینکه در حال حاضر بارش برف با شدت در این محورها ادامه دارد، یادآور شد: محور پونل – خلخال بدلیل ایمنی تردد کنندگان همچنان بسته است اما در حال حاضر دیگر راه های استان باز هستند.
وی خاطرنشان کرد: اکیپ های راهداری بمنظور رفع مشکلات احتمالی در راه های استان مستقرند .
نازک کار تاکید کرد: شهروندان می توانند قبل از حضور در راه های استان، از طریق تماس با شماره ۱۴۱ مرکز مدیریت راه ها از آخرین وضعیت جاده های استان مطلع شوند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان همچنین خواست تا رانندگان برای تردد از مناطق کوهستانی، تجهیزات ایمنی و زمستانی مورد نیاز همچون زنجیرچرخ ، غذای آماده و لباس گرم به همراه داشته باشند .
هواشناسی گیلان برای امروز (سه شنبه) آسمان استان را ابری و مه آلود، بارندگی و وزش باد (گاهی شدید، خیلی شدید بویژه مناطق مرکزی و غربی) ، کاهش دما و در ارتفاعات بارش برف پیش بینی کرده است.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)