گیلان آینده: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان گفت: به همت تیم های نظارتی این دانشگاه، یک مرکز غیر مجاز زیبایی در رشت شناسایی و با همکاری سازمان تعزیرات حکومتی استان پلمپ شد. گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان  حاکیست، اسماعیل نور صالحی گفت: در پی […]

..................... تاریخ انتشار:۲۴ آبان ۱۳۹۷ ......................

گیلان آینده: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان گفت: به همت تیم های نظارتی این دانشگاه، یک مرکز غیر مجاز زیبایی در رشت شناسایی و با همکاری سازمان تعزیرات حکومتی استان پلمپ شد.

گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان  حاکیست، اسماعیل نور صالحی گفت: در پی بازدیدهای میدانی کارشناسان نظارت بر درمان این دانشگاه و گزارش های مردمی، مشخص شد یک پزشک عمومی با راه اندازی مرکز زیبایی غیر مجاز در رشت، مبادرت به انجام اعمال جراحی زیبایی و دخالت در کارهای تخصصی پزشکی با استفاده از دستگاه های پیشرفته که نیاز به مجوز خاص داشت، می کرده است.
وی اظهار داشت: بلافاصله پرونده این پزشک متخلف به تعزیرات حکومتی استان ارجاع شد و با پیگیری کارشناسات نظارت بر درمان و دفتر حقوقی دانشگاه، حکم پملپ، توقیف ملزومات و تعطیلی این مرکز توسط مقام قضایی صادر شد و پرونده او نیز برای اقدامات قانونی دیگر به سازمان تعزیرات حکومتی ارجاع داده شد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان خاطر نشان کرد: بر اساس آیین نامه های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی استفاده از هر گونه تجهیزات و دستگاه های غیر متعارف درمانی در مطب پزشکان ممنوع بوده و هیچ کس نمی تواند بدون داشتن تخصص و مجوزهای قانونی از این دستگاه ها برای درمان بیماران استفاده کند.
وی از مردم خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی درمانی، موضوع را به سامانه ۱۹۰ اطلاع دهند و یا به صورت حضوری موضوع را به کارشناسان نظارت بر درمان دانشگاه گزارش کنند تا با متخلفان برخورد قانونی انجام گیرد.
در گزارش دیگری از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، معاونت تحقیقات این دانشگاه طی فراخوانی از واجدان شرایط در دوره پسادکتری برای یک دوره یکساله و پروژه محور، دعوت به عمل آورد.
عنوان پروژه تحقیقاتی پیشنهادی، در حیطه مهندسی بافت و طول دوره نیز یک سال و بصورت تمام وقت است.
شرایط علمی متقاضی، دارا بودن مدرک PHD مرتبط با عنوان پروژه تحقیقاتی، آشنایی عملی با تست های رفتاری و کار با حیوانات، ایمنوهیستوشیمی، پرفیوژن، بافت شناسی و روش های مولکولی و همچنین توانایی نوشتن مقاله انگلیسی در نظر گرفته شده است.
مجری این پروژه تحقیقاتی، مرکز تحقیقات زیست فناوری پزشکی است و متقاضیان می توانند درخواست و رزومه خود را حداکثر تا پایان وقت اداری روز یکشنبه ۲۵ آذر ماه سال جاری به آدرس پست الکترونیک VCR@gums.ac.ir ارسال کنند.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)