گيلان آينده: مسئول انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی شهرستان آستانه اشرفیه از خیران و نیکوکاران خواست با کمک های خود، مسیر خدمت رسانی به بیماران کلیوی را هموار کنند. امیر قاسمی جلالی  با اشاره به بازدید فرماندار این شهرستان از بخش دیالیز بیمارستان کوثر بیان داشت: این بخش با زیربنای ۱۶۰ مترمربع در حال […]

..................... تاریخ انتشار:۲۸ آبان ۱۳۹۷ ......................

گيلان آينده: مسئول انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی شهرستان آستانه اشرفیه از خیران و نیکوکاران خواست با کمک های خود، مسیر خدمت رسانی به بیماران کلیوی را هموار کنند.

امیر قاسمی جلالی  با اشاره به بازدید فرماندار این شهرستان از بخش دیالیز بیمارستان کوثر بیان داشت: این بخش با زیربنای ۱۶۰ مترمربع در حال فعالیت است و هم اکنون ۵۳ بیمار دیالیزی تحت پوشش این انجمن قرار دارند.
وی با اشاره برخورداری بخش دیالیز از ۱۷ دستگاه، ۱۰ پرستار و پزشک در نوبت های مختلف افزود: در هر هفته بیماران دیالیزی تحت پوشش، در سه جلسه چهار ساعته خدمات درمانی دریافت می کنند.
قاسمی جلالی با یادآوری آغاز فعالیت انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی آستانه اشرفیه از سال ۹۵ گفت: تمامی بیماران کلیوی تحت پوشش دارای کارت انجمن بوده و می توانند در تمام کشور از خدمات درمانی بهره ببرند ضمن آنکه پرداخت کمک های درمانی ( یک تا دو میلیون ریال ) به بیماران تحت پوشش با مشارکت افراد خیر صورت می گیرد.
وی به ۱۵ بیمار پیوندی تحت پوشش این انجمن نیز اشاره کرد و از خیران خواست با کمک های خود، مسیر خدمت رسانی به بیماران کلیوی را هموار کنند.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)