گيلان آينده: نسیم شریفی بانوی کونگ‌فو کار گیلانی در رقابت های قهرمانی کشور مقام سوم را کسب کرد. رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی گیلان  اظهار داشت: نسیم شریفی ورزشکار شایسته گیلانی در جریان رقابت های کونگ فو سبک ممای قهرمانی کشور توانست روی سکوی سوم قرار گیرد و مدال برنز این دوره از […]

..................... تاریخ انتشار:۲۸ آبان ۱۳۹۷ ......................

گيلان آينده: نسیم شریفی بانوی کونگ‌فو کار گیلانی در رقابت های قهرمانی کشور مقام سوم را کسب کرد.

رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی گیلان  اظهار داشت: نسیم شریفی ورزشکار شایسته گیلانی در جریان رقابت های کونگ فو سبک ممای قهرمانی کشور توانست روی سکوی سوم قرار گیرد و مدال برنز این دوره از رقابت ها را تصاحب کند.
مجید مهروانی افزود: خوشبختانه نسیم شریفی در این دوره از رقابت ها که در اصفهان برگزار شد، درخشش خوبی داشت و در نهایت با یک شکست توانست روی سکوی سوم قهرمانی کشور قرار گیرد.
وی ادامه داد: البته به جز شریفی ، فاطمه صلح جو و زینب دادجو از استان گیلان نیز در رقابت های کونگ فو ممای قهرمانی بانوان کشور حضور داشتند که در نهایت موفق به کسب مدال نشدند.
در رقابت های کونگ فو ممای قهرمانی بانوان کشور، زبده ترین ورزشکاران این رشته از سراسر کشور حضور داشتند که به مدت دو روز در اصفهان با هم به رقابت پرداختند. پیش از این نیز در رقابت های کونگ فو قهرمانی جوانان پسر کشور که در سمنان جریان داشت، امیرحسین غم انگیز مدال نقره و رامتین باقری مدال برنز را برای استان گیلان کسب کردند.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)