گیلان آینده: مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: بازی برابر تیم نفت مسجد سلیمان بسیار سخت و پیچیده است.  علیرضا امامی فر روز پنجشنبه در مصاحبه قبل از بازی تیم های سپیدرود و نفت مسجد سلیمان در رشت اظهار داشت: این دیدار یکی از بازی های مهم سپیدرود در فصل جاری بشمار می رود که […]

..................... تاریخ انتشار:۰۱ آذر ۱۳۹۷ ......................

گیلان آینده: مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: بازی برابر تیم نفت مسجد سلیمان بسیار سخت و پیچیده است.

 علیرضا امامی فر روز پنجشنبه در مصاحبه قبل از بازی تیم های سپیدرود و نفت مسجد سلیمان در رشت اظهار داشت: این دیدار یکی از بازی های مهم سپیدرود در فصل جاری بشمار می رود که نیازمند پیروزی در این مسابقه هستیم.
وی افزود: به طور حتم ما برای کسب پیروزی و تصاحب هر سه امتیاز این دیدار خانگی مقابل نفت مسجد سلیمان حضور می یابیم و هدف ما این است که با حمایت طرفداران خونگرم خود، برابر این تیم به برتری برسیم.
امامی فر ادامه داد: با توجه به آنالیزهایی که انجام دادیم ، از نقاط قوت و ضعف حریف خود باخبریم اما به طور حتم یک بازی مشکل و پیچیده ای را پیش رو خواهیم داشت.
مربی سپیدرود رشت بیان کرد: البته هدف ما این است که از تمام ظرفیت و توان خود سود برده تا با پیروزی در این دیدار از تیم های انتهای جدولی جدا شویم تا با خیالی آسوده تر در سایر بازی ها به میدان برویم.
وی اضافه کرد: هدف گذاری ما در بازی های خانگی کسب هر سه امتیاز و در دیدارهای خارج از خانه نیز کسب حداقل امتیاز است و بازیکنان سپیدرود مصمم هستند تا با برتری برابر نفت مسجد سلیمان به سومین پیروزی خود در رقابت های لیگ برتر دست یابند.
امامی فر به جذب چند بازیکن جدید نیز اشاره و خاطرنشان کرد: ما به وجود چند بازیکن جدید نیاز داریم و باید چند بازیکن را جذب کنیم که در این راستا، باید وضعیت مالی باشگاه نیز در نظرگرفته شود تا بازیکنان جدید جذب شوند.
*
مصاحبه مطبوعاتی مرزبان سرمربی نفت مسجد سلیمان در رشت برگزار نشد.
به گزارش خبرنگار ایرنا، قرار بود علیرضا مرزبان ظهر پنجشنبه در مصاحبه قبل از بازی تیم های سپیدرود رشت و نفت مسجد سلیمان در رشت حضور یابد که به دلیل دیر رسیدن تیم نفت مسجد سلیمان به رشت ، این مصاحبه انجام نشد.
علیرضا وهابی مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان در این خصوص اظهار داشت: تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان غروب امروز (پنجشنبه) به رشت خواهد رسید و به همین دلیل مصاحبه پیش از بازی سرمربی این تیم برگزار نشد.
وی ادامه داد: طبق هماهنگی های انجام شده ، قرار بود مصاحبه قبل از بازی سرمربیان دو تیم سپیدرود رشت و نفت مسجد سلیمان از ساعت ۱۲ آغاز شود که به دلیل دیر رسیدن تیم نفت میهمان به رشت، مصاحبه سرمربی این تیم لغو شد.
تیم های فوتبال سپیدرود رشت و نفت مسجد سلیمان عصر فردا (جمعه دوم آذر ماه) در هفته سیزدهم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم خواهند رفت.
تا پایان هفته دوازدهم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور که با حضور ۱۶ تیم در حال برگزاری است ، سپیدرود رشت با کسب ۹ امتیاز در مکان چهاردهم و نفت مسجد سلیمان با هشت امتیاز در مکان پانزدهم جدول رده بندی قرار دارند.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)