گیلان آینده: سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری لاهیجان گفت: سه باب مغازه و بخشی از سقف یک خانه در خیابان جمهوری لاهیجان، دچار آتش سوزی شد که آتش نشانان توانستند آن را مهار کنند. حمید خیراندیش  افزود: این آتش سوزی ساعت ۱۱ و هفت دقیقه امروز به ستاد فرماندهی آتش نشانی اطلاع […]

..................... تاریخ انتشار:۰۸ آذر ۱۳۹۷ ......................

گیلان آینده: سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری لاهیجان گفت: سه باب مغازه و بخشی از سقف یک خانه در خیابان جمهوری لاهیجان، دچار آتش سوزی شد که آتش نشانان توانستند آن را مهار کنند.

حمید خیراندیش  افزود: این آتش سوزی ساعت ۱۱ و هفت دقیقه امروز به ستاد فرماندهی آتش نشانی اطلاع داده شد که بلافاصله ۲۷ آتش نشان و سه افسر ارشد آتش نشانی با هشت دستگاه خودروی اطفایی به محل حادثه اعزام شدند.
وی خاطرنشان کرد: پس از رسیدن آتش نشانان به محل آتش‌سوزی و مشاهده حجم گسترده آتش، آنان به پنج گروه عملیاتی تقسیم شدند و از نقاط مختلف برای مهار آتش به محاصره آن پرداختند.
وی علت این آتش سوزی گسترده را سقف‌های شیروانی چوبی و بهم پیوسته این سه باب مغازه که فاقد دیوار آتش بُر نیز بودند، اعلام کرد و گفت: دیر اطلاع دادن این حادثه به آتش نشانی باعث شد در این فاصله ، آتش از نقطه ای که آغاز شده بود، به مغازه های همجوار و بخشی از پوشش شیروانی یک منزل مسکونی نیز سرایت کند.
خیراندیش گفت: در این حادثه یکی از آتش نشانان دچار دود گرفتگی و مشکل تنفسی شد که به بیمارستان منتقل و در حال حاضر حال عمومی او رضایت بخش است.
وی علت و میزان خسارت این آتش سوزی را در دست بررسی عنوان کرد.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)