گیلان آینده: سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از بارندگی، مه آلودگی هوا و وزش باد شدید در استان از فردا (پنجشنبه) خبر داد. مازیار غلامی بیان داشت: نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار سامانه به نسبت ناپایدار در منطقه است بنابراین بارندگی پراکنده و گاهی مه آلود بودن هوا دور […]

..................... تاریخ انتشار:۱۴ آذر ۱۳۹۷ ......................

گیلان آینده: سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از بارندگی، مه آلودگی هوا و وزش باد شدید در استان از فردا (پنجشنبه) خبر داد.

مازیار غلامی بیان داشت: نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار سامانه به نسبت ناپایدار در منطقه است بنابراین بارندگی پراکنده و گاهی مه آلود بودن هوا دور از انتظار نیست.
وی ادامه داد: از عصر فردا با نفوذ سامانه جدید بارش زا، بارندگی و وزش باد (بویژه برای اواخر وقت پنجشنبه و صبح جمعه) در برخی نقاط از شدت بیشتری برخوردار است.
غلامی آسمان امروز گیلان را قسمتی ابری تا ابری و مه آلود، بارندگی پراکنده و وزش باد و آسمان استان برای فردا را قسمتی ابری تا ابری و مه آلود، بعضی ساعت ها بارندگی و وزش باد (بویژه اواخر وقت پاره ای نقاط شدید) ، طی شب ارتفاعات بالای دو هزار متر بارش برف پیش بینی کرد.
سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشینه دمای استان طی شبانه روز گذشته را با ۱۷ درجه مربوط به رودبار و کمینه دمای فردا را با چهار درجه مربوط به ماسوله ذکر کرد .
به گفته غلامی، بیشینه دمای امروز رشت ۱۶ درجه و کمینه دمای فردای مرکز استان گیلان نیز ۹درجه خواهد بود.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)