گیلان آینده: بانوان قایقران استان گیلان با درخشش و کسب مدال مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی آب های آرام کشور را آغاز کردند. مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان اظهار داشت: مسابقات قایقرانی آب های آرام قهرمانی بانوان کشور و انتخابی تیم ملی در دو رده سنی جوانان و […]

..................... تاریخ انتشار:۲۰ آذر ۱۳۹۷ ......................

گیلان آینده: بانوان قایقران استان گیلان با درخشش و کسب مدال مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی آب های آرام کشور را آغاز کردند.

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان اظهار داشت: مسابقات قایقرانی آب های آرام قهرمانی بانوان کشور و انتخابی تیم ملی در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان، در دریاچه آزادی تهران آغاز و بانوان گیلانی موفق به کسب دو مدال شدند.
سعید علیپور افزود: بر این اساس این رقابت ها امروز(سه شنبه) با انجام فینال چهار ماده در تهران پیگیری شد که بانوان شایسته گیلانی توانستند به یک عنوان قهرمانی و مدال طلا و همچنین به یک مقام سومی و مدال برنز دست یابند.
وی ادامه داد: در جریان رقابت های قایقرانی آب های آرام بانوان کشور و انتخابی تیم ملی در ماده کانو دو نفره مسافت ۵۰۰ متر رده سنی بزرگسالان ، پریسا محمدزاده و زیبا سماک حرفه از استان گیلان موفق به کسب عنوان قهرمانی و مدال طلای این دوره از مسابقات شدند همچنین در ماده کایاک یک نفره ۵۰۰ متر رده سنی بزرگسالان ، الناز شفیعیان دیگر قایقران شایسته گیلانی حاضر در این مسابقات، پس از ورزشکارانی از استان های همدان و تهران، روی سکوی سوم قرار گرفت و مدال برنز کسب کرد.
در رقابت های قایقرانی قهرمانی آب های آرام بانوان کشور و انتخابی تیم ملی ، زبده ترین ورزشکاران این رشته از استان های مختلف کشور حضور دارند. ورزشکاران حاضر در این دوره از رقابت ها ، در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان و در دو بخش کانو و کایاک در مواد مختلف و به مدت دو روز در دریاچه مجموعه ورزشی آزادی تهران با هم به رقابت می پردازند.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)