گیلان آینده: رقابت های انفرادی شش توپ اسنوکر و همچنین مسابقات تیمی ناین بال جشنواره ورزش های بیلیاردی کشور عصر چهارشنبه با قهرمانی اسنوکرباز تهرانی و تیمی از پایتخت در بندرانزلی پیگیری شد.  در فینال رقابت های دومین جشنواره ورزش های بیلیاردی در رشته اسنوکر شش توپ انفرادی ، سیاوش مزینی ملی پوش این رشته […]

..................... تاریخ انتشار:۲۲ آذر ۱۳۹۷ ......................

 گیلان آینده: رقابت های انفرادی شش توپ اسنوکر و همچنین مسابقات تیمی ناین بال جشنواره ورزش های بیلیاردی کشور عصر چهارشنبه با قهرمانی اسنوکرباز تهرانی و تیمی از پایتخت در بندرانزلی پیگیری شد.

 در فینال رقابت های دومین جشنواره ورزش های بیلیاردی در رشته اسنوکر شش توپ انفرادی ، سیاوش مزینی ملی پوش این رشته از تهران و امیر سرخوش از استان البرز به مصاف هم رفتند.
در این دیدار که در منطقه آزاد بندرانزلی برگزار شد، سیاوش مزینی موفق شد با نتیجه شش بر سه از سد امیر سرخوش نایب قهرمان اسنوکر جهان و قهرمان چندین دوره آسیا عبور کند و مدال طلای این رقابت ها را کسب کند.
همچنین سرخوش اسنوکرباز ملی پوش استان البرز نایب قهرمان این رشته شد، حامد ذره دوست از استان گیلان و بابک رستمی از استان کرمانشاه نیز به طور مشترک به مقام سوم اسنوکر شش توپ انفرادی جشنواره رشته های بیلیاردی کشور دست یافتند.
به گزارش خبرنگار ایرنا،در رقابت های رشته ناین بال تیمی نیز تیم های جهان بیلیارد یک تهران متشکل از علی مقصود ، تختی زرعکانی و امیر خورسند و تیم بوشهر متشکل از مهدی اسماعیلی، داود پرچم و حیدر رحیمی به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم تهران با نتیجه ۱۳ بر شش حریفش را شکست داد و مقام قهرمانی را کسب کرد، تیم ناین بال بوشهر در جایگاه دوم قرار گرفت ، تیم های باشگاه پارسه کرمان متشکل از حامد رضایی، محمد مهدی زاهدی و امیر مهدی پور و تیم الماس شیراز متشکل از علیرضا وهاب و وحید باوی به مقام سوم مشترک دست یافتند.
در دومین جشنواره ورزش های بیلیاردی که از ۱۳ آذر ماه در منطقه آزاد بندرانزلی آغاز شده، حدود ۵۰۰ ورزشکار از استان های مختلف کشور حضور دارند که تا ۲۳ آذر ماه در رشته های اسنوکر شش توپ انفرادی، اسنوکر پانزده توپ تیمی، اسنوکر شش توپ پیشکسوتان، اسنوکر شش توپ زیر ۲۱ سال، ناین بال انفرادی و ناین بال تیمی در دو بخش آقایان و بانوان با هم به رقابت می پردازند.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)