گیلان آینده: نیروهای آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت امروز (سه شنبه) یک جوان را که به چاهی به عمق ۲۰ متر سقوط کرده بود، نجات دادند. معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت گفت: با اعلام دریافت کمک مبنی بر سقوط جوان ۳۳ ساله بلافاصله نیروها برای امدادرسانی به محل […]

..................... تاریخ انتشار:۰۴ دی ۱۳۹۷ ......................

گیلان آینده: نیروهای آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت امروز (سه شنبه) یک جوان را که به چاهی به عمق ۲۰ متر سقوط کرده بود، نجات دادند.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت گفت: با اعلام دریافت کمک مبنی بر سقوط جوان ۳۳ ساله بلافاصله نیروها برای امدادرسانی به محل در امام زاده هاشم رشت اعزام شدند.
شهرام مومنی اظهار داشت: ۲ آتش نشان، یک افسر ارشد به همراه مسوول تیم غواصی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت با یکدستگاه خودروی نجات برای امدادرسانی به محل حادثه اعزام شدند.
وی خاطرنشان کرد: تیم نجات سریعا با توجه به ایمن سازی محل حادثه نسبت به خارج کردن این جوان که از ناحیه سر و صورت و لگن دچار آسیب شده بود، اقدام کردند.
به گفته مومنی، در این عملیات امدادی که نیروهای هلال احمر و اورژانش حضور داشتند، مصدوم توسط عوامل اورژانس به بیمارستان پورسینای رشت انتقال یافت.
سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت دارای ۱۴ ایستگاه آتش نشانی است.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)