گیلان آینده: سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از ادامه وزش باد گرم در استان تا نیمروز فردا (چهارشنبه) خبر داد. مازیار غلامی روز سه شنبه  بیان داشت: نقشه های هواشناسی بیانگر استقرار جوی به نسبت پایدار طی امروز در منطقه است که علاوه بر این، اواخر وقت سه شنبه و […]

..................... تاریخ انتشار:۱۸ دی ۱۳۹۷ ......................

گیلان آینده: سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از ادامه وزش باد گرم در استان تا نیمروز فردا (چهارشنبه) خبر داد.

مازیار غلامی روز سه شنبه  بیان داشت: نقشه های هواشناسی بیانگر استقرار جوی به نسبت پایدار طی امروز در منطقه است که علاوه بر این، اواخر وقت سه شنبه و طی روز چهارشنبه، شرایط برای وزش باد جنوبی (پاره ای نقاط باد گرم، بویژه ارتفاعات و دامنه ها گاهی شدید یا خیلی شدید) و بعضی نقاط جلگه ای وقوع مه فراهم می شود.
وی ادامه داد: برای فردا بویژه عصر و شب با گذر جریانات ناپایدار در بعضی نقاط افزایش ابر و بارندگی پراکنده و احتمال رعد و برق پیش بینی می شود همچنین اواخر وقت چهارشنبه تا صبح پنجشنبه، برای ارتفاعات، بارش پراکنده برف مورد انتظار است.
سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان آسمان امروز را صاف تا نیمه ابری، گاهی افزایش ابر و پاره ای نقاط وزش باد جنوبی (بویژه طی عصر و شب، ارتفاعات و دامنه ها) عنوان و برای فردا نیز آسمان استان را کمی تا نیمه ابری، وزش باد جنوبی (بویژه ارتفاعات و دامنه ها، گاهی شدید یا خیلی شدید) ، بعضی نقاط افزایش ابر و بارندگی، اواخر وقت ارتفاعات بارش برف پیش بینی کرد.
وی بیشینه دمای گیلان طی شبانه روز گذشته را با ۲۱ درجه مربوط به رودسر، لاهیجان و کیاشهر و کمینه دمای فردا را با سه درجه مربوط به جیرنده ذکر کرد.
به گفته غلامی ، بیشینه دمای امروز رشت ۱۴ درجه سلسیوس و کمینه دمای فردای مرکز استان نیز شش درجه خواهد بود.ایرنا/

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)