گیلان آینده: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گیلان بهره‌مندی ایران اسلامی از ثروت گاز را یک نعمت الهی دانست و گفت: موانع بهره‌مندی واحدهای صنعتی و تولیدی گیلان از گاز طبیعی برطرف ‌شود. گزارش روابط عمومی استانداری گیلان  حاکیست؛ سید محمد احمدی روز چهارشنبه در جلسه بررسی وضعیت گازرسانی و اختصاص سهمیه […]

..................... تاریخ انتشار:۱۹ دی ۱۳۹۷ ......................

گیلان آینده: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گیلان بهره‌مندی ایران اسلامی از ثروت گاز را یک نعمت الهی دانست و گفت: موانع بهره‌مندی واحدهای صنعتی و تولیدی گیلان از گاز طبیعی برطرف ‌شود.

گزارش روابط عمومی استانداری گیلان  حاکیست؛ سید محمد احمدی روز چهارشنبه در جلسه بررسی وضعیت گازرسانی و اختصاص سهمیه سوخت مایع به صنایع و واحدهای تولیدی استان با اشاره به اینکه بهره‌مندی خانوارها، شرکت‌ها و صنایع از نعمت گاز طبیعی یک اولویت محسوب می‌شود، افزود: با توجه به اینکه استفاده از سوخت گاز مایع برای واحدهای تولیدی به صرفه نیست باید موانعی که در مسیر بهر‌مندی صنایع از این نعمت الهی وجود دارد را برطرف کنیم.
وی به بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و صنایع در جلسات مستمر کارگروه رفع موانع تولید و اشتغال استان اشاره و اظهار کرد: تاکنون موضوع عدم برخورداری هیچ یک از صنایع و مرغداری‌های استان در این کارگروه طرح نشده است.
معاون استاندار گیلان به ابلاغ دستورالعمل قطع توزیع گاز مایع برای واحدهای تولیدی و صنایعی که علیرغم دسترسی به گاز طبیعی واحدهای خود را به تجهیزات گاز طبیعی مجهز نکردند، اشاره و خاطرنشان کرد: هرگونه تصمیمی که از سوی حاکمیت و دولت گرفته می‌شود مبتنی بر منطقی است و این صنایع یک ماه فرصت دارند تا نسبت به اتصال انشعاب گاز طبیعی اقدام کنند.
افزون بر سه هزار واحد صنعتی در گیلان فعال است و در حال حاضر ۳۶ شهرک نواحی صنعتی مصوب و ۳۳ شهرک و نواحی صنعتی در حال واگذاری در استان وجود دارد.
۸۲۵ واحد صنعتی نیز در شهرک ها و نواحی صنعتی به بهره برداری رسیده است.
بنا بر پروانه بهره برداری حدود ۱۴ هزار و ۵۳۴ نفر در شهرک ها و نواحی صنعتی مشغول به کار هستند.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)