گیلان آینده: برخورد خودروهای خاور و مینی بوس در سه راه اباتر شهرستان صومعه سرا در غرب استان گیلان، ۱۴ مصدوم بر جا گذاشت. پیمان اسدی مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان روز شنبه با اعلام این مطلب  بیان داشت: این حادثه ساعت چهار و ۴۱ دقیقه بامداد امروز به این مرکز […]

..................... تاریخ انتشار:۲۲ دی ۱۳۹۷ ......................

گیلان آینده: برخورد خودروهای خاور و مینی بوس در سه راه اباتر شهرستان صومعه سرا در غرب استان گیلان، ۱۴ مصدوم بر جا گذاشت.

پیمان اسدی مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان روز شنبه با اعلام این مطلب  بیان داشت: این حادثه ساعت چهار و ۴۱ دقیقه بامداد امروز به این مرکز اعلام و بلافاصله تیم های فوریت های پزشکی از نزدیکترین محل برای ۱۴ نفر مصدوم شدند و توسط آمبولانس های این مرکز به بیمارستان امام خمینی (ره) صومعه سرا منتقل شدند.
اسدی با بیان اینکه علت این حادثه از سوی مسئولان مربوطه در حال بررسی است، از رانندگان خواست تا قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کرده و با سرعت مطمئنه حرکت کنند.
وی خاطر نشان کرد: مردم در صورت نیاز به کمک های مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان گیلان بایستی با شماره ۱۱۵ تماس گرفته و از خدمات رایگان و شبانه روزی این مرکز بهره مند شوند.
بر اساس آخرین آمار مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان گیلان دارای ۱۳۰ دستگاه آمبولانس عملیاتی، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس، دو موتور لانس و ۴۵۰ پرسنل عملیاتی است. ایرنا/

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)