گیلان آینده: مدیرکل بیمه سلامت گیلان گفت: نسخه الکترونیکی پزشکان در مراکز طرف قرارداد با بیمه سلامت، ماه آینده در این استان اجرایی و راه اندازی می شود. علی اکبری  افزود: نسخه نویسی الکترونیکی نوین به این صورت است که بیمار با مراجعه به مطب دفترچه ارائه نمی دهد و با کد ملی در سه […]

..................... تاریخ انتشار:۲۳ دی ۱۳۹۷ ......................

گیلان آینده: مدیرکل بیمه سلامت گیلان گفت: نسخه الکترونیکی پزشکان در مراکز طرف قرارداد با بیمه سلامت، ماه آینده در این استان اجرایی و راه اندازی می شود.

علی اکبری  افزود: نسخه نویسی الکترونیکی نوین به این صورت است که بیمار با مراجعه به مطب دفترچه ارائه نمی دهد و با کد ملی در سه بخش تصویربرداری، داروخانه و آزمایشگاه خدمت دریافت می کند.
وی با بیان این که در برنامه نسخه نویسی الکترونیکی تمام خدمات پزشک، آزمایشگاه و داروخانه ثبت می شود، اظهار داشت: با اجرایی شدن این برنامه مسیر ارائه خدمت منظم شده و مشخص می شود که بیمار چه نوع خدمتی از کجا دریافت کرده است.
اکبری با تشریح خدمات بیمه سلامت در بخش های مختلف خاطر نشان کرد: طرح پوشش بیمه سلامت همگانی در راستای سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید، در اردیبهشت ماه سال ۹۳ در کشور به اجرا درآمد و افراد تحت پوشش از خدمات این طرح بهره مند می شوند.
وی با اشاره به تحت پوشش قرار دادن بیماران خاص و ارائه خدمات به آنها اظهار داشت: بر اساس آخرین آمار، دو هزار و ۴۸۲ بیمار خاص تحت پوشش بیمه سلامت گیلان هستند و از خدمات سرپایی و بستری رایگان بهره مند می شوند.
بر اساس آخرین آمار یک میلیون و ۲۷۰ هزار نفر در گیلان تحت پوشش بیمه سلامت استان هستند.
یک هزار و ۸۵۳ موسسه و یک هزار و ۳۵۰ پزشک عمومی، متخصص و فوق تخصص طرف قرارداد با بیمه سلامت استان گیلان هستند.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)