گیلان آینده: لوکا نوزادزه فوتبالیست گرجستانی به عنوان اولین بازیکن خارجی به تیم سپیدرود رشت پیوست؛ همچنین امیر منصوریان مدافع چپ پدیده مشهد با مسئولان باشگاه به توافق رسید و با این تیم قرارداد امضاء کرد. مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت روز سه شنبه اظهار داشت: این مدافع اهل کشور گرجستان پس از حضور […]

..................... تاریخ انتشار:۲۵ دی ۱۳۹۷ ......................

گیلان آینده: لوکا نوزادزه فوتبالیست گرجستانی به عنوان اولین بازیکن خارجی به تیم سپیدرود رشت پیوست؛ همچنین امیر منصوریان مدافع چپ پدیده مشهد با مسئولان باشگاه به توافق رسید و با این تیم قرارداد امضاء کرد.

مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت روز سه شنبه اظهار داشت: این مدافع اهل کشور گرجستان پس از حضور در تمرینات سپیدرود رشت و شرکت در تست های پزشکی ، با تیم سپیدرود قرارداد بست تا به عنوان اولین بازیکن خارجی این باشگاه لقب گیرد.
مهرشاد عبادتکار افزود: نوزادزه سابقه عضویت در تیم زیر ۲۱ سال گرجستان را دارد که این مدافع ۲۲ ساله و ۱۸۳ سانتی‌متری، می‌تواند در دو پست دفاع آخر و دفاع راست بازی کند و سابقه بازی در تیم‌های باشگاهی متالورجی روستاوری، گیا گوریا و سیونی بولنیسی در لیگ گرجستان را دارد.
وی ادامه داد: همچنین امیر منصوریان مدافع چپ پدیده مشهد با مسئولان باشگاه سپیدرود رشت به توافق رسید و با این تیم قرارداد امضاء کرد تا نیم فصل دوم را با پیراهن سرخپوشان رشتی در لیگ برتر حاضر شود.
وی بیان کرد: البته به جز این دو بازیکن ، پیام صادقیان نیز به تیم فوتبال سپیدرود رشت پیوسته بود تا به عنوان اولین خرید این تیم در فصل نقل و انتقالات محسوب شود و همچنین چند بازیکن دیگر نیز مدنظر کادرفنی هستند .
مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت به اردوی این تیم در تهران اشاره و خاطرنشان کرد: سرخ پوشان رشتی یک دیدار تدارکاتی با تیم پیکان در تهران انجام دادند که در نهایت با نتیجه سه بر صفر در این بازی دوستانه مغلوب حریف شدند.
تیم فوتبال سپیدرود رشت تا پایان دور رفت رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور که با ۱۶ تیم در حال برگزاری است ، با کسب ۱۰ امتیاز در مکان پانزدهم جدول رده بندی قرار گرفت. میلاد قربان زاده، یعقوب کریمی، امین منوچهری، بابک حاتمی، حسین کعبی و امین جوادی مقدم شش خروجی تیم فوتبال سپیدرود رشت در نیم‌فصل هستند.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)