تیم فوتبال داماش گیلان با برتری برابر سایپا تهران و با خلق شگفتی، فینالیست مسابقات جام حذفی کشور شد.  تیم های فوتبال داماش گیلان و سایپای تهران عصر سه شنبه در مرحله نیمه نهایی مسابقات جام حذفی کشور به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم فوتبال داماش گیلان با نتیجه دو بر یک برابر […]

..................... تاریخ انتشار:۰۹ بهمن ۱۳۹۷ ......................

تیم فوتبال داماش گیلان با برتری برابر سایپا تهران و با خلق شگفتی، فینالیست مسابقات جام حذفی کشور شد.

 تیم های فوتبال داماش گیلان و سایپای تهران عصر سه شنبه در مرحله نیمه نهایی مسابقات جام حذفی کشور به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم فوتبال داماش گیلان با نتیجه دو بر یک برابر سایپا به برتری رسید و به دیدار نهایی مسابقات جام حذفی راه یافت.
این مسابقه در ورزشگاه سردارجنگل رشت ، در یک هوای ابری و بارانی و در حضور حدود پنج هزار تماشاگر برگزار شد؛ در جریان این دیدار تیم فوتبال داماش در همان آغاز بازی و در ثانیه ۵۰ به گل برتری دست یافت و میلاد پورصف شکن مهاجم این تیم موفق شد در همان اولین حمله تیمش با یک ضربه سر دقیق، دروازه تیم سایپا را باز کند.
پس از به ثمر رسیدن این گل، گرچه تیم سایپا میانه میدان را در اختیار گرفت اما داماش فرصت گلزنی بدست آورد ولی بازیکنان این تیم نتوانستند تعداد گل های زده خود را به عدد ۲ برسانند و در نقطه مقابل تیم سایپا در دقیقه ۳۴ از روی یک ضربه ایستگاهی و هنگامی که هنوز خط دفاعی تیم داماش تشکیل نشده بود، توسط محمدصادق بارانی به گل تساوی دست یافت تا نیمه اول با نتیجه مساوی خاتمه یاید.
در نیمه دوم تیم داماش گیلان با حمایت طرفدارانش بیشتر صاحب توپ و میدان بود و موفق شد در دقیقه ۷۵ توسط مرتضی حیدری به گل برتری دست یابد و سرانجام پیروز این میدان شد.
قضاوت این دیدار را علی صفایی با کمک های سعید قاسمی و حسن حاج محمدی بر عهده داشتند که در جریان این دیدار میثم میرپسندیده ، سعید طالبی و مرتضی حیدری از داماش گلان و عبدالله ناصری از سایپا تهران کارت زرد دریافت کردند.
تیم فوتبال داماش گیلان با ترکیب جاسم یاسرالهایی، محمد مختاری، امید قربانی، آزاد جعفرزاده، میلاد پورمحسن (مرتضی حیدری)، مصطفی آقاجانی، میثم میرپسندیده، جابر نصیری (عباس کندل)، سعید طالبی (کنعان طاهرنژاد)، میلاد پورصف‌شکن و علی آل‌کثیر مقال تیم سایپا تهران قرار گرفت.
علی دایی نیز محمدحسین اکبر منادی، ساموئل سارفو (محمدامین حاج محمدی)، رضا علیاری، عبدالله ناصری، امید خالدی، محمدصادق بارانی، علی دشتی (محمدرضا سلیمانی)، معین عباسیان، حسین کامیاب (رضا جعفری)، آرش رضاوند و آرمان رمضانی را به مصاف داماش گیلان فرستاد.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)