گیلان آینده: استاندار گیلان تاکید کرد: اولویت انتخاب پروژه ها بر مبنای اصول کارشناسی و براساس منافع مردم باشد. مصطفی سالاری روز دوشنبه در چهارمین روز از دهه مبارک فجر و در مراسم افتتاح پروژه ها در شهرستان بندرانزلی اظهار کرد: اولویت انتخاب پروژه ها باید بر اساس منافع مردم باشد و در اجرای طرح […]

..................... تاریخ انتشار:۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ......................

گیلان آینده: استاندار گیلان تاکید کرد: اولویت انتخاب پروژه ها بر مبنای اصول کارشناسی و براساس منافع مردم باشد.

مصطفی سالاری روز دوشنبه در چهارمین روز از دهه مبارک فجر و در مراسم افتتاح پروژه ها در شهرستان بندرانزلی اظهار کرد: اولویت انتخاب پروژه ها باید بر اساس منافع مردم باشد و در اجرای طرح ها باید نظر افکار عمومی با مبنای کارشناسی در اجرای پروژه ها لحاظ شود.
وی با تاکید بر اینکه صلابت و سلامت باید در دستور کار مسئولان دستگاه های اجرایی باشد افزود: کار کردن برای مردم وارستگی می خواهد و در هر منصبی که از امکانات و بودجه عمومی استفاده می کنیم باید برای مردم کار کنیم .
سالاری با تاکید بر لزوم ادامه روند پیشرفت پروژه های عمرانی تصریح کرد: باید جاهایی را که برای مردم مهمتر است و خیر آن بیشتر به مردم می رسد، مبنا قرار دهیم.
استاندار گیلان تاکید کرد: در سال آینده اولویت اجرای پروژه های عمرانی باید برای پروژه های اشتغالزا با استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی باشد تا بتوان در افزایش زمینه های اشتغالزایی برای مردم بیش از پیش خدمت رسانی کرد.
وی با اشاره به وجود دو ظرفیت و موهبت الهی تالاب و دریا در بندرانزلی تصریح کرد: با توجه به ظرفیت های بالقوه موجود ، چگونگی استفاده و بهره برداری و فراهم سازی زمینه های اشتغال به ما مربوط می شود و با مردمی کردن آن و کاهش محدودیت ها ، باید فعالیت های درآمد زا در قالب طرح های مدون و جامع دارای ساز و کار برای این ظرفیت های طبیعی طراحی شود.
استاندار گیلان یادآور شد: از محیط زیست خواسته شده که طرح های اشتغال زا با رعایت اصول زیست محیطی و حرایم و بسترهای تالاب و دریا همچون سازه های شناور و طرح های گردشگری ارائه دهد و مشاغل موجود سابق نیز ساماندهی شود.
سالاری با اشاره به هزینه های انجام شده برای ایجاد حوضچه آرامش در بندرانزلی بعنوان یکی از زیرساخت های لازم برای ساخت اماکن اقامتی و استفاده از پهنه آبی تاکید کرد: باید علاوه بر جذب سرمایه گذار بخش خصوصی کارها بیش از پیش جدی گرفته شود ضمن اینکه طبق رایزنی با سازمان بنادر و دریانوردی شرایط لازم برای ارائه تسهیلات با نرخ سود و کارمزد صفر با حمایت استانداری و پشتیبانی فرمانداری وجود دارد.

**افتتاح ۱۲۱ پروژه با اعتبار ۲۰۰ میلیارد تومان در دهه فجر
در ادامه این مراسم فرماندار شهرستان بندرانزلی با اشاره به افتتاح ۱۲۱ پروژه با اعتبار ۲۰۰ میلیارد تومان در دهه فجر امسال در بندرانزلی اظهار کرد: این پروژه ها در حوزه های کشاورزی ،بهداشت ودرمان ،کارآفرینی واشتغالزایی ،طرحهای هادی روستایی ،مسکن مهر ،آبرسانی ،آسفالت روستایی ،ساختمان جدید تامین اجتماعی، مخابرات،آموزش وپرورش، شهری و شهرداری،پروژه های مهم بنادر ودریانوردی است.
اسماعیل حیدری آزاد افزود: با وجود همه محدودیت های اعتباری و تحریم های ظالمانه ، بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان توسط دولت تدبیر وامید در شهرستان بندر انزلی برای افتتاح و به بهره برداری رسیدن این پروژه ها هزینه شده است.
وی تاکید کرد: انتظار داریم استاندار گیلان به مشکلات عدیده ای از جمله مشکل تیم ملوان بندرانزلی، بازسازی ورزشگاه تختی و تالاب بین المللی انزلی به عنوان مسکلات ملی که شهر انزلی با آن دست به گریبان است، توجه ویژه ای داشته باشد.
به گزارش ایرنا در چهارمین روز از دهه مبارک فجر با حضور استاندار گیلان پارک شهید اختر کاویان با اعتبار شش میلیارد تومان و با مساحت ۲۷ هزار متر مربع افتتاح شد و سالاری از نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب در بندرانزلی بازدید کرد.
بندرانزلی در ۴۰ کیلومتری شمال غرب مرکز استان گیلان واقع است.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)