استاندار گیلان همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران با خانواده یکی از شهدای این ایام دیدار کرد. گزارش روز شنبه روابط عمومی استانداری گیلان حاکیست؛ مصطفی سالاری در دیدار با خانواده شهید محمدرضا نونوار در رشت با تبریک ایام الله دهه فجر و تسلیت شهادت حضرت زهرا (س) به مجاهدت های شهدا […]

..................... تاریخ انتشار:۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ......................

استاندار گیلان همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران با خانواده یکی از شهدای این ایام دیدار کرد.

گزارش روز شنبه روابط عمومی استانداری گیلان حاکیست؛ مصطفی سالاری در دیدار با خانواده شهید محمدرضا نونوار در رشت با تبریک ایام الله دهه فجر و تسلیت شهادت حضرت زهرا (س) به مجاهدت های شهدا در به ثمر نشستن انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: آرامش و امنیت موجود در کشور مرهون رشادت‌های شهدای انقلاب، دفاع مقدس و مدافعان از حرم است.
وی اظهار داشت: نهال نوپایی که این شهیدان در مسیر پیروزی انقلاب اسلامی آبیاری کردند؛ به درختی تناور تبدیل شده و حفظ و صیانت از آن با خدمت مضاعف به مردم که پشتیبانان اصلی انقلاب هستند، جزو وظایف ماست.
نماینده عالی دولت در گیلان افزود: ایمان و باورهای اعتقادی مردم به عنوان اندیشه و تفکر معنوی انقلاب اسلامی آنان را در مسیر آرمان‌های خود ثابت و استوار نگهداشته است.
در پایان این دیدار استاندار گیلان به پاس صبر، استقامت و ایثارگری این خانواده شهید لوح تقدیری به مادر شهید محمدرضا نونوار اهدا کرد.
شهید محمد رضا نونوار ۲۱ بهمن سال ۵۷ و در سن ۲۰ سالگی در تهران به دست ماموران رژیم پهلوی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)