گیلان آینده: تیم فوتبال سپیدرود رشت بدون بازیکن مصدوم و محروم به مصاف سپاهان اصفهان می رود. مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت  اظهار داشت: این دو تیم در هفته هفدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور ، فردا در اصفهان به مصاف هم می روند و خوشبختانه بازیکن محروم نداریم و از طرف […]

..................... تاریخ انتشار:۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ......................

گیلان آینده: تیم فوتبال سپیدرود رشت بدون بازیکن مصدوم و محروم به مصاف سپاهان اصفهان می رود.

مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت  اظهار داشت: این دو تیم در هفته هفدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور ، فردا در اصفهان به مصاف هم می روند و خوشبختانه بازیکن محروم نداریم و از طرف دیگر نیز بازیکنان مصدوم سرخپوشان رشتی به تیم اضافه شده و با پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت ، شرایط بازی را پیدا کرده اند.
مهرشاد عبادتکار افزود: سپیدرود با تمام توان و قدرت رو در روی سپاهان اصفهان قرار خواهد گرفت و امیدواریم که با کسب نتیجه مطلوب، شکست دور رفت را جبران کنیم.
وی اضافه کرد: با توجه به شرایط جدول رده بندی، نیازمند کسب امتیاز در بازی های خارج از خانه هستیم و امیدواریم که این امر از بازی با سپاهان برای تیم ما رقم بخورد.
تا پایان هفته شانزدهم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور که با حضور ۱۶ تیم در حال برگزاری است، سپاهان اصفهان با ۳۲ امتیاز در مکان دوم و سپیدرود رشت با ۱۱ امتیاز در مکان پانزدهم جدول رده بندی قرار دارند.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)