گیلان آینده: مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان اعلام کرد: پس از توقف دو روزه اکران همزمانی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به احترام روزهای سوگواری حضرت زهرا (س) بار دیگر اکران فجر در استان از سر گرفته شد. قاسم مصفا  افزود: اکران این همزمانی در روزهای جمعه و شنبه […]

..................... تاریخ انتشار:۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ......................

گیلان آینده: مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان اعلام کرد: پس از توقف دو روزه اکران همزمانی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به احترام روزهای سوگواری حضرت زهرا (س) بار دیگر اکران فجر در استان از سر گرفته شد.

قاسم مصفا  افزود: اکران این همزمانی در روزهای جمعه و شنبه بطور کامل متوقف شده بود و از امروز بیست و یکم بهمن ماه در نوبت ۱۴ با اکران نوبت ویژه فیلم سرخپوست به کارگردانی نیما جاویدی از سر گرفته خواهد شد.
وی اظهار داشت: استقبال گیلانیان از همزمانی اکران فیلم های سی و هفتمین جشنواره فجر موجب شد تا نوبت های ویژه برای اکران تعریف شود.
وی یادآور شد: اکران نوبت ویژه برای دو فیلم سرخ پوست به کارگردانی نیما جاویدی و شبی که ماه کامل شد ساخته نرگس آبیار برنامه ریزی شده که نوبت ویژه سرخ پوست برای امروز یکشنبه ۲۱ بهمن ساعت ۱۴ و شبی که ماه کامل شد دوشنبه ۲۲ بهمن ساعت ۱۴ در نظر گرفته شده است.
مصفا ادامه داد: در خونگاه به کارگردانی سیاوش اسعدی بنفشه آفریقایی به کارگردانی مونا زند حقیقی، پالتو شتری به کارگردانی مهدی علی میرزایی و طلا به کارگردانی پرویز شهبازی از دیگر فیلم های همزمانی فجر است که امروز اکران می شوند.
همزمان با برگزاری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر بار دیگر سیمرغ های فجر بر دوش سینما میرزا کوچک رشت نشست و این سینما با اکران ۱۵ فیلم از این جشنواره گیلانیان را میزبان شده است.
فیلم‌های «بیست و سه نفر» به تهیه‌کنندگی مجتبی فرآورده و کارگردانی مهدی جعفری، «درخونگاه» به تهیه‌کنندگی منصور سهرابپور و کارگردانی سیاوش اسعدی و «روزهای نارنجی» به تهیه‌کنندگی علیرضا قاسم‌خان و کارگردانی آرش لاهوتی به جدول اکران فیلم‌های «ایده اصلی» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی آزیتا موگویی، «بنفشه آفریقایی» به تهیه‌کنندگی علیرضا شجاع نوری و کارگردانی مونا زندی حقیقی، «پالتو شتری» به تهیه‌کنندگی مجید شیخ انصاری و کارگردانی مهدی علی‌میرزایی، «جان دار» به تهیه‌کنندگی کامران مجیدی و کارگردانی حسین امیری دوماری ‌و پدرام پورامیری، «سال دوم دانشکده من» به تهیه‌کنندگی مسعود ردایی و کارگردانی رسول صدرعاملی، «سرخپوست» به تهیه‌کنندگی مجید مطلبی و کارگردانی نیما جاویدی، «سمفونی نهم» به تهیه‌کنندگی زینب تقوایی و کارگردانی محمدرضا هنرمند، «شبی که ماه کامل شد» به تهیه‌کنندگی محمدحسین قاسمی و کارگردانی نرگس آبیار، «طلا» به تهیه‌کنندگی رامبد جوان و محمدحسین شایسته و کارگردانی پرویز شهبازی،«غلامرضا تختی» به تهیه‌کنندگی سعید ملکان و کارگردانی بهرام توکلی،«ناگهان درخت» به تهیه‌کنندگی پیمان معادی و کارگردانی صفی یزدانیان و«مدیترانه» به تهیه‌کنندگی رشید حاجتمند و کارگردانی هادی حاجتمند، اضافه شده بود.
بر این اساس اکران ١٥ فیلم جشنواره سی و هفتم فجر به‌همراه پنج فیلم کودک و نوجوان که از ١٢ بهمن آغاز شده تا ٢٢ بهمن‌ماه در سینما میرزاکوچک رشت اکران خواهد شد.
فروش آنلاین بلیت‌های جشنواره از طریق سامانه اینترنتی هفت‌ساز به آدرس www.haftsaz.com انجام می شود و قیمت هر قطعه بلیت نیز بدون تغییر نسبت به سال گذشته، مبلغ ١٠ هزار تومان است.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص ادامه همزمانی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در گیلان می‌توانند به پرتال اطلاع‌رسانی این اداره‌کل مراجعه کنند.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)