گیلان آینده: تیم‌های فوتبال سپیدرود رشت و سپاهان اصفهان در هفته شانزدهم مسابقات لیگ برتر رو در روی هم قرار می‌گیرند که هر دو تیم برای کسب پیروزی اما با شرایطی متفاوت مقابل هم صف‌آرایی می‌کنند. در این مسابقه که عصر امروز (یکشنبه ۲۱ بهمن ماه) به میزبانی سپاهان در اصفهان برگزار می شود، هر […]

..................... تاریخ انتشار:۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ......................

گیلان آینده: تیم‌های فوتبال سپیدرود رشت و سپاهان اصفهان در هفته شانزدهم مسابقات لیگ برتر رو در روی هم قرار می‌گیرند که هر دو تیم برای کسب پیروزی اما با شرایطی متفاوت مقابل هم صف‌آرایی می‌کنند.

در این مسابقه که عصر امروز (یکشنبه ۲۱ بهمن ماه) به میزبانی سپاهان در اصفهان برگزار می شود، هر دو تیم با تفکر پیروزی اما با شرایطی کاملا متفاوت به مصاف هم خواهند رفت.
این در حالی است که تیم فوتبال سپاهان اصفهان برای حضور در صدر جدول و بازپس گیری رتبه اول از رقبایش به خصوص پرسپولیس، برای کسب پیروزی به مصاف سپیدرود می رود و سرخپوشان رشتی نیز برای فرار از تیم های انتهای جدولی مقابل سپاهان اصفهان صف آرایی می کند.
با این وجود گرچه هر دو تیم با تفکر پیروزی مقابل هم قرار می گیرند اما سپاهان برای کسب صدرنشینی و سپیدرود نیز برای فرار از انتهای جدول مقابل هم قرار خواهند گرفت که به طور حتم این می تواند بر جذابیت این بازی بیافزاید.
با توجه به این امر، تیم فوتبال سپاهان اصفهان که هفته گذشته با کسب نتیجه مساوی، صدر جدول را به پرپسولیس تحویل داد، در دیدار برابر سپیدرود رشت فقط به پیروزی و تصاحب هر سه امتیاز فکر می کند و حتی نتیجه مساوی نیز برای این تیم راضی کننده نیست.
یاران امیر قلعه نویی خاطره خوشی از دیدار برابر سپیدرود رشت دارند چون آنان توانستند در دور رفت این تیم را با نتیجه شش بر یک شکست دهند تا پرگل ترین پیروزی خود در فصل جاری را در یک بازی خارج از خانه جشن بگیرند.
به طور حتم سپاهانی ها برای کسب یک نتیجه دلخواه دیگر و این بار در اصفهان و البته بدون حضور تماشاگران و طرفداران خود، مترصد پیروزی پرگل برابر سرخپوشان رشتی هستند تا دوباره شانس حضور در صدر جدول را داشته باشند.
تیم فوتبال سپاهان اصفهان به دلیل محرومیت از همراهی تماشاگران در یک بازی خانگی، در دیدار برابر سپیدرود از همراهی طرفدارانش محروم است که به طور حتم این امر تا حدی روی بازی هجومی شاگردان قلعه نویی تاثیر منفی خواهد گذاشت؛ البته شکست سنگین خانگی تیم فوتبال سپیدرود هنگامی رقم خورد که مدیریت ، کادرفنی و حتی بازیکنان این تیم با تیم فعلی تفاوت های زیادی یافته و در آن زمان خداداد عزیزی به عنوان سرمربی در تیم حضور داشت اما هم اینک علی کریمی عهده دار هدایت سرخپوشان رشتی در لیگ برتر است.
با این وجود سپاهانی ها به خوبی می دانند که تیم فوتبال سپیدرود رشت با تیم دور رفت تفاوت های زیادی هم از لحاظ کادر فنی و هم از لحاظ شرایط تیمی و بازیکن پیدا کرده و پیروزی پرگل برابر این تیم بسیار سخت و دشوار است.
اما تیم فوتبال سپیدرود رشت که حال و روز خوشی در جدول رده بندی ندارد و فقط بالاتر از استقلال خورزستان در رتبه پانزدهم جدول رده بندی قرار دارد، برای اینکه بتواند در لیگ برتر ماندگار شود، به کسب امتیاز در بازی های خارج از خانه نیاز دارد.
یاران علی کریمی در اولین دیدار از دور برگشت رقابت های لیگ برتر هفته گذشته در رشت برابر سایپا به نتیجه مساوی دست یافتند و نتوانستند دور برگشت را با پیروزی آغاز کنند و به یک تساوی خانگی رضایت دادند تا همچنان شرایط آنان در جدول رده بندی وخیم تر شود اما این تیم با جذب چند بازیکن جدید و همچنین بر طرف شدن مصدومت چند بازیکن، با تمامی نفرات خود رو در روی تیم سپاهان اصفهان قرار خواهد گرفت و سرخ پوشان رشتی امیدوارند در روزی که سپاهان از وجود طرفدارانش محروم است، از این تیم در اصفهان امتیاز کسب کند.
ارتش سرخ گیلان با این تفکر و کسب امتیاز رو در روی یاران امیر قلعه نویی قرار خواهد گرفت تا بتواند با کسب حداقل یک امتیاز، از اصفهان با دست پر بازگردد و البته کسب حداقل امتیاز نیز می تواند وضعیت این تیم را در جدول رده بندی بهبود بخشد چون این امتیازات در روزهای پایانی به تیم هایی همچون سپیدرود کمک شایانی خواهد کرد.
علی کریمی به خوبی واقف است که کسب امتیاز برابر سپاهان باارزش است و با توجه به این امر، به طور حتم با تفکر کسب امتیار رو در روی سپاهانی ها قرار خواهد گرفت و با توجه به اینکه بازیکنان جدید این تیم نیز آماده برگزاری مسابه هستند، این مربی با خیالی آسوده تر و با دستانی پر رو در روی سپاهان قرار می گیرد.
تا پایان هفته شانزدهم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور که با حضور ۱۶ تیم در حال برگزاری است، سپاهان اصفهان با ۳۲ امتیاز در مکان دوم و سپیدرود رشت با ۱۱ امتیاز در مکان پانزدهم جدول رده بندی قرار دارند.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)