به گزارش خبرآنلاین، تا آن زمان، سازندگان کیس و لوازم جانبی سعی می‌کنند بر اساس تصاویر لورفته، محصولات خود را سازگار کنند. {لینک} در تازه‌ترین تصاویر منتشرشده، «بن گسکین» تصویری از دو آیفون منتشر کرده{لینک} که گوشی بزرگ‌تر باید همان آیفون ایکس جدید باشد و گوشی دوم نیز شبیه ایکس بوده و این بار تک […]

..................... تاریخ انتشار:۰۹ مرداد ۱۳۹۷ ......................

به گزارش خبرآنلاین، تا آن زمان، سازندگان کیس و لوازم جانبی سعی می‌کنند بر اساس تصاویر لورفته، محصولات خود را سازگار کنند. {لینک}

در تازه‌ترین تصاویر منتشرشده، «بن گسکین» تصویری از دو آیفون منتشر کرده{لینک} که گوشی بزرگ‌تر باید همان آیفون ایکس جدید باشد و گوشی دوم نیز شبیه ایکس بوده و این بار تک لنز تعریف‌شده است.

گوشی آیفون ایکس پلاس در سایز ۶٫۵ اینچی تعریف‌شده و دو دوربین در عقب‌روی آن تعبیه‌شده و قیمت آن مانند آیفون ایکس ۹۹۹ دلار است.

اما آیفون ایکس جدید مدل ۲۰۱۸ در سایز ۵٫۸ اینچ است که قیمت پایه آن ۱۰۰ دلار ارزان‌تر از قبل شده و ۸۹۹ دلار به فروش خواهد رسید.

گوشی سوم آیفون ۶٫۱ اینچی است که شایعه شده است اپل قصد دارد به‌عنوان گوشی ارزان‌قیمت ۲۰۱۸ به مبلغ زیر ۷۰۰ دلار به فروش برساند و نمایشگر آن از نوع ال سی دی خواهد بود. به گفته کارشناسان مدل ارزان‌قیمت، تنوع رنگ داشته و مانند آیفون پلاستیکی چند سال قبل، در رنگ‌های متنوع راهی بازار خواهد شد.

 

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)