فنایی: یک فصل خوب در پیکان داشتم/ کار کردن با گل‌محمدی لذت‌بخش است مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: یک فصل خوب را در پیکان پشت سر گذاشتم و چیزهای زیادی یاد گرفتم. داوود فنایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی گیلان آینده در مورد اینکه چرا از پیکان جدا شد، گفت: من یک مربی […]

..................... تاریخ انتشار:۰۵ تیر ۱۳۹۷ ......................

فنایی: یک فصل خوب در پیکان داشتم/ کار کردن با گل‌محمدی لذت‌بخش است

مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: یک فصل خوب را در پیکان پشت سر گذاشتم و چیزهای زیادی یاد گرفتم.

فنایی: یک فصل خوب در پیکان داشتم/ کار کردن با گل‌محمدی لذت‌بخش است

داوود فنایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی گیلان آینده در مورد اینکه چرا از پیکان جدا شد، گفت: من یک مربی حرفه‌ای هستم و اگر فضا برای کار کردن مناسب نباشد تصمیم دیگری می‌گیرم. دوست ندارم در مورد دلایل جدایی از پیکان حرف بزنم  و به گذشته برگردم. من یک فصل خوب در این تیم داشتم و چیزهای زیادی از مدیریت باشگاه، آقای جلالی و بقیه دوستان یاد گرفتم. حالا هم تمرکزم روی پدیده است و امیدوارم اینجا نیز تأثیری مثبت داشته باشم.

مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال پدیده خراسان در ادامه افزود: من چند سال با یحیی گل‌محمدی کار کردم و او همبازی من بوده است. کار کردن با یحیی لذت‌بخش است و ما با اخلاق و رفتار هم آشنا هستیم. من دوست داشتم در فضایی کار کنم که راحت باشم و خوشحالم که حالا در پدیده هستم.

وی در قسمت دیگری از حرف‌هایش در مورد وضعیت دروازه‌بان‌های پدیده تصریح کرد: سعید جلالی که از فصل گذشته در تیم ماست و محمد ناصری را هم اضافه کرده‌ایم. البته ما یک گلر جوان به نام خدابخش هم داریم. ما تلاش می‌کنیم تا چهار گلر آماده برای فصل جدید داشته باشیم.

فنایی در پایان تصریح کرد: امسال مشهد یک نماینده در لیگ برتر دارد و از هواداران می‌خواهیم که از این تیم حمایت کنند.

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)